Konkurs Prezesa ZUS na najlepszą pracę: licencjacką, magisterską oraz doktorską z zakresu ubezpieczeń społecznych - edycja 2024/2025

Uwaga studenci/absolwenci Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu - Filii w Jeleniej Górze!

Został ogłoszony konkurs Prezesa ZUS na najlepszą pracę licencjacką, magisterską oraz doktorską z zakresu ubezpieczeń społecznych - edycja 2024/2025. Do rywalizacji mają prawo przystąpić osoby, które w okresie między 1 stycznia 2021 r. a 31 lipca 2024 r. obroniły pracę licencjacką, magisterską lub doktorską na polskiej uczelni w dowolnej dyscyplinie naukowej. Warunkiem koniecznym jest, aby temat dzieła dotyczył bezpośrednio ubezpieczeń społecznych. Wymaganym językiem pracy dyplomowej jest język polski, a do konkursu może być ona zgłoszona tylko raz.

Zgłoszenia drogą elektroniczną dokonuje promotor pracy lub kierownik jednostki naukowej, w której praca została obroniona, w terminie do 30 września 2024 r. na adres e-mail: konkurs_zus@zus.pl.

Na laureatów czekają nagrody finansowe i możliwość publikacji zgłoszonej pracy.

Wszelkie szczegółowe informacje, wymagane dokumenty, a także regulamin Konkursu dostępne są pod adresem:

Zachęcamy do udziału!

plakat_konkurs_2024_1