II edycja projektu Uniwersytet Liderów za nami!

13.01.2024 zakończyła się II edycja projektu Uniwersytet Liderów. Po raz kolejny młodzież miała możliwość uczestniczenia w cyklu szkoleń, których tematyka pozwalała na zdobycie umiejętności i kompetencji bardzo ważnych i przydatnych zarówno w życiu osobistym, jak i zawodowym. Radzenie sobie ze stresem, zarządzanie grupą, przywództwo i budowanie zespołów czy komunikacja społeczna to tylko niektóre z podejmowanych tematów, które cieszyły się ogromnym zainteresowaniem wśród uczestników. Zajęcia przeprowadzone przez pracowników naukowych jeleniogórskiej Filii UEW zakończyły się egzaminem. Młodzi ludzie wyśmienicie podołali temu zadaniu, wszyscy uczestnicy otrzymali statuetki i dyplomy, a najlepsi z najlepszych otrzymali „odlotowe” nagrody: możliwość odbycia lotów nad Jelenią Górą i Karkonoszami, a nagrodą główną była możliwość podróży z Międzynarodowego Portu Lotniczego we Wrocławiu do wybranej europejskiej stolicy.

Organizacjami współpracującymi są Karkonoska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A., Towarzystwo Karkonoskie oraz nasza uczelnia.

Patronat nad Uniwersytetem Liderów objął Marszałek Województwa Dolnośląskiego Cezary Przybylski.

Zadanie współfinansowane ze środków budżetu Samorządu Województwa Dolnośląskiego.