Pracownicy Filii w Radach Wydziałów

Uczelniana Komisja Wyborcza, po przeprowadzeniu w dniu 28 maja 2024 wyborów do Rad Wydziałów UEW, ogłosiła listy wybranych członków Rad Wydziałów na kadencję 2024-2028. Miło nam poinformować, iż wśród członków Rad znaleźli się również pracownicy Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu - Filia w Jeleniej Górze.

Z listy członków Rady Wydziału Ekonomii i Finansów w grupie nauczycieli akademickich zatrudnionych na stanowisku profesora albo profesora uczelni będących pracownikami badawczymi, badawczo-dydaktycznymi na Wydziale została wybrana:

Z listy członków Rady Wydziału Ekonomii i Finansów w grupie nauczycieli akademickich zatrudnionych na stanowisku adiunkta i asystenta będących pracownikami badawczymi i badawczo-dydaktycznymi na Wydziale został wybrany:

Z listy członków Rady Wydziału Zarządzania w grupie nauczycieli akademickich zatrudnionych na stanowisku profesora albo profesora uczelni będących pracownikami badawczymi, badawczo-dydaktycznymi na Wydziale zostali wybrani:

Z listy członków Rady Wydziału Zarządzania w grupie nauczycieli akademickich zatrudnionych na stanowisku adiunkta i asystenta będących pracownikami badawczymi i badawczo-dydaktycznymi na Wydziale zostali wybrani:

Serdecznie gratulujemy!

447974057_918498846955827_4227620744423783942_n