Wyniki wyborów członków Senatu Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu

W dniu 10 maja 2024 r. Uczelniana Komisja Wyborcza ogłosiła wyniki wyborów członków Senatu Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu na kadencję 2024-2028. Cieszymy się z licznej reprezentacji nauczycieli akademickich, pracowników administracji oraz studentów Filii w Jeleniej Górze.

Dzięki zaangażowaniu i udziale różnorodnych grup wyborców, nasza społeczność akademicka staje się jeszcze bardziej reprezentatywna i zróżnicowana. Wierzymy, że wspólna praca oraz różnorodne perspektywy wniesione przez wybranych członków Senatu przyczynią się do dalszego rozwoju naszej Uczelni oraz do budowania silnego, wspierającego się środowiska akademickiego.

W grupie nauczycieli akademickich zatrudnionych na stanowisku profesora albo profesora uczelni będących pracownikami badawczymi, badawczo-dydaktycznymi i dydaktycznymi na Wydziale Ekonomii i Finansów mandat do Senatu otrzymała:

W grupie nauczycieli akademickich zatrudnionych na stanowisku profesora albo profesora uczelni będących pracownikami badawczymi, badawczo-dydaktycznymi i dydaktycznymi na Wydziale Zarządzania mandaty do Senatu otrzymali:

W grupie pracowników niebędących nauczycielami akademickimi mandat do Senatu otrzymała:

W grupie studentów mandat do Senatu otrzymała:

Gratulujemy wszystkim wybranym członkom Senatu i dziękujemy wszystkim uczestnikom za ich zaangażowanie i aktywny udział w procesie wyborczym.

442385502_902119888593723_8529647716753764584_n