Rekrutacja do Top Young

Drodzy Studenci,

niebawem zakończy się I etap rekrutacji do Programu Top Young 100. Nie zwlekajcie i już dziś zgłoście swój udział poprzez poniższy formularz!

Formularz do zapisów

Formularz przyjmuje zgłoszenia do 6.03.2024.

VII edycja Top Young 100 rozpocznie się już 17 kwietnia Konferencją w Krakowie, która będzie początkiem Waszej rocznej przygody w Programie, pełnej ciekawych wyzwań biznesowych, szkoleń, mentoringu, integracji, nowych znajomości - tych biznesowych, jak i koleżeńskich. Jest to szansa za zdobycie cennego doświadczenia, które pozwoli Wam na wejście z przytupem na rynek pracy!

W razie pytań prosimy o kontakt z opiekunem akademickim lub z Biurem Projektu Top Young 100 za pośrednictwem strony internetowej www.topyoung100.pl lub maila biuroprojektuty100@psml.pl.

Opiekunem akademickim ze strony Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu - Filia w Jeleniej Górze jest dr Anna Baraniecka: anna.baraniecka@ue.wroc.pl

Zapraszamy do kontaktu.