Praktyki dla Studentów i Doktorantów - XXX Forum Ekonomiczne w Karpaczu - zgłoszenia przedłużone do 28.06.2021

Szanowni Państwo – Studenci i Doktoranci
w dniach 7-9 września 2021 r. w Hotelu Gołębiewski w Karpaczu odbędzie się XXX Forum Ekonomiczne.

Forum Ekonomiczne to poważne przedsięwzięcie organizacyjne, wymagające zgranej i zorganizowanej współpracy całego sztabu ludzi. Bardzo ważnym elementem naszego zespołu są studenci, dla których jest to nie tylko praktyka, jaką muszą odbyć w ramach planu zajęć, ale przede wszystkim możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego, nowych umiejętności oraz nawiązania cennych kontaktów.

Nasi praktykanci mają możliwość uczestniczenia w prestiżowym wydarzeniu, które pozwoli na sprawdzenie swoich umiejętności językowych i umożliwi kontakt ze światem zawodowo aktywnych naukowców, przedsiębiorców i polityków z kilkunastu krajów.

Rekrutacją pośród Studentów i Doktorantów Filii – zajmuje się Prodziekan Filii dr hab. Robert Kurek, prof. UEW. Przed przystąpieniem do rekrutacji na stronie Forum prosimy o przesłanie wiadomości e-mail na adres: robert.kurek@ue.wroc.pl  zawierającej dane osobowe (imię i nazwisko), tel. kontaktowy i email, kierunek, rok i stopień studiów.

191853080_3966242993492916_7435561855035910040_n

Materiały informacyjne: