Komisja ds. rozwoju kształcenia w Filii

Komisję ds. rozwoju kształcenia w Filii powołano 15 lipca 2021 r. na czas określony tj. do dnia 31 sierpnia 2024, w składzie:

1. dr hab. Elżbieta Sobczak, prof. UEW – Dziekan Filii – przewodnicząca Komisji
  2. dr hab. Robert Kurek, prof. UEW – Prodziekan Filii
  3. dr Aneta Rybicka – menedżer kierunku Ekonomia biznesu i finanse
  4. dr Tomasz Brzozowski – menedżer kierunku Zarządzanie w nowoczesnej gospodarce
  5. dr Piotr Zawadzki – menedżer kierunku Turystyka
  6. dr hab. Bartosz Bartniczak, prof. UEW
  7. dr hab. Dariusz Głuszczuk, prof. UEW
  8. dr hab. Piotr Gryszel, prof. UEW
  9. dr hab. Małgorzata Markowska, prof. UEW
  10. dr Maja Jokiel
  11. dr Marek Obrębalski
  12. dr Piotr Rogala
  13. dr Jacek Welc
  14. dr Sabina Zaremba-Warnke
  15. dr Elżbieta Życzkowska
  16. mgr Anna Nowak-Kowalska – Kierownik Biura Filii.
Do zadań Komisji należy:
  1. Tworzenie kultury pracy zespołowej nad studiami podyplomowymi, kursami i szkoleniami.
  2. Usprawnienie procesu administracyjnego związanego ze studiami podyplomowymi, kursami i szkoleniami we współpracy z Centrum Kształcenia Ustawicznego Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu.
  3. Wsparcie rozwoju nowoczesnej oferty studiów podyplomowych, kursów i szkoleń w oparciu o zróżnicowane mechanizmy finansowania.
  4. Intensyfikacja transgranicznej współpracy naukowo-dydaktycznej w ramach Akademickiego Centrum Koordynacyjnego Szkół Wyższych Euroregionu Nysa.
  5. Pozyskiwanie partnerów do współpracy międzynarodowej w zakresie realizacji projektów badawczych, dydaktycznych i rozwojowych.
  6. Pozyskiwanie środków finansowych z funduszy Unii Europejskiej na międzynarodowe projekty badawcze, dydaktyczne i rozwojowe.
  7. Uruchomienie i organizacja Transgranicznego Centrum Naukowo-Edukacyjnego.
  8. Współpraca z Biurem Filii w zakresie promocji oferty studiów podyplomowych, szkoleń i kursów.