Porozumienie o współpracy z Zespołem Szkół Ekonomicznych w Legnicy

W dniu 21 lutego 2013 r. Wydział Ekonomii, Zarządzania i Turystyki w Jeleniej Górze podpisał porozumienie o współpracy z Zespołem Szkół Ekonomicznych im. Stefana Żeromskiego w Legnicy.

W uroczystości podpisania porozumienia udział wzięli Prezydent Miasta Legnica – Pan Tadeusz Krzakowski, Dyrektor Zespołu Szkół Ekonomicznych Pani mgr Małgorzata Boczoń, Dziekan Wydziału prof. dr hab. Marek Walesiak, prof. dr hab. Andrzej Rapacz – kierownik Katedry Marketingu i Zarządzania Gospodarką Turystyczną, dr Piotr Gryszel – pracownik naukowo-dydaktyczny Wydziału, a także grono pedagogiczne Szkoły, uczniowie i studenci Wydziału.

Współpraca obejmuje m.in.: