Koło Naukowe Finansów i Rachunkowości "Finansista"

Koło Naukowe Finansów i Rachunkowości „Finansista” działa na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu Filia w Jeleniej Górze przy Katedrze Finansów i Rachunkowości. Opiekunami Koła są dr Małgorzata Solarz oraz dr Wojciech Krawiec.

Przedmiotem naszych zainteresowań są szeroko rozumiane finanse oraz nowoczesne metody zarządzania nimi. Realizowane przez nas projekty pomagają poszerzyć wiedzę o zasadach funkcjonowania podmiotów gospodarczych z zakresu:

Nasze cele realizujemy poprzez regularne spotkania Członków Koła, organizację otwartych spotkań z praktykami życia gospodarczego (biegłymi rewidentami, doradcami podatkowymi, księgowymi, przedstawicielami lokalnych przedsiębiorstw oraz samorządów), udział w konferencjach i seminariach organizowanych przez zaprzyjaźnione organizacje studenckie oraz aktywną współpracę ze Stowarzyszeniem Księgowych w Polsce. Przyjdź na nasze spotkanie, poznaj członków Koła i przekonaj się, czym się zajmujemy oraz jakie mamy cele. Sam zdecyduj czy nasza działalność odpowiada Twoim oczekiwaniom.

Kontakt: knfirue@gmail.com

Strona www Koła