Ostatnie przygotowania do Drzwi Otwartych

19.03.2015 r.

To właśnie nasze ostatnie firmowe spotkanie zyskało miano najbardziej szalonego czwartku w V-Student Consulting. Dlaczego? Siedziba firmy zamieniła się w studio filmowe. Pracownicy WSFK wzięli udział w nagraniach filmu promującego firmę i nadchodzący wielkimi krokami Dzień Otwarty. Oczywiście nie trwało to zbyt długo, inne obowiązki już na nas czekały.

Dział Promocji i Rozwoju zakończył prace nad przygotowaniami do Drzwi Otwartych firmy, a ich efekty będzie można zobaczyć już we wtorek 24 marca. Zarząd przeprowadził konsultacje odnośnie organizacji Drzwi Otwartych oraz wydał dalsze dyspozycje co do dalszych działań w tym zakresie. Dział Analiz zaprezentował nowy projekt, którego realizacji podejmie się specjalnie powołany w tym celu zespół projektowy. W jego skład wchodzą wybrane osoby ze wszystkich działów WSFK. Sekretariat zajął się segregacją bieżących dokumentów, natomiast Dział Księgowości w dalszym ciągu zajmuje się zliczaniem ankiet, niezbędnych do dalszej realizacji projektu dla Miasta Jelenia Góra.

Co dla Was przygotowaliśmy w trakcie Dnia Otwartego? Przyjdźcie i przekonajcie się sami. Zapraszamy.

Karolina Pylińska

Dział Promocji i Rozwoju