Pierwsze spotkanie w Nowym 2015 Roku

08.01.2014 r.

Nadszedł Nowy Rok, a wraz z nim siły i zapał do realizowania kolejnych zleceń w naszej firmie. Długi okres odpoczynku dobiegł końca, więc każdy z działów ambitnie zabrał się do powierzonych mu obowiązków.

Z całą pewnością najwięcej obowiązków miał dzisiaj Dział Księgowości. Bilans otwarcia stanowi nie lada wyzwanie, jednak profesjonalizm oraz doświadczenie jego pracownic pozwoliło uporać się z tym zadaniem w szybkim czasie. Ponadto w programie Symfonia utworzyły one kartoteki naszych pracowników. Sekretariat zajął się dzisiaj podsumowaniem miesiąca, głównie pod względem obecności i usprawiedliwień. Wielu naszych pracowników w ciągu paru miesięcy kończy naukę na naszym Wydziale.Dlatego dość ważną kwestią było pozyskanie informacji dotyczących kontynuacji pracy w firmie przez poszczególnych pracowników. Dział Promocji i Rozwoju jak zawsze musiał zająć się sprawami związanymi z marketingiem wewnętrznym firmy. W związku z dniem otwartym WFSK, który zamierzamy zorganizować na wiosnę, pracownicy sporządzili harmonogram działań. Także Dział Analiz nie miał dzisiaj ani chwili odpoczynku. Projekt dla Giełdy Papierów Wartościowych dotyczący upadłych spółek, wymaga nieco więcej czasu oraz zaangażowania niż się spodziewaliśmy. Tymczasem członkowie Zarządu przeprowadzili rozmowę z przedstawicielem Oddziału Fundacji Obywatelskiego Rozwoju z Wrocławia. Ma to związek z zaproszeniem WFSK do współpracy z fundacją FOR, które otrzymaliśmy od profesora Leszka Balcerowicza podczas niedawnej wizyty w siedzibie naszej firmy.

Istotnym wydarzeniem były odwiedziny Dyrektora Oddziału Banku BZWBK w Lubaniu, który zaproponował nam współpracę. Efektem tej wizyty było zgłoszenie się kilku naszych pracowników na stażw tym oddziale banku w ramach Kuźni Kadr.Zamierzamy również jako firma podjąć dalszą współpracę z Oddziałem Banku BZWBK w Lubaniu.

Zatem można wywnioskować, że nasze pierwsze spotkanie w tym roku było bardzo owocne. Wierzymy, że najbliższy rok, podobnie jak poprzedni okaże się pełen sukcesów.

Natalia Namirowska

Dział Promocji i Rozwoju