Konkurs na najlepszy Raport Statystyczny opracowany w ramach zajęć dydaktycznych w roku akademickim 2014/2015

raport_statystyczny

Zapraszamy Studentów i Wykładowców do wzięcia udziału w konkursie na najlepszy Raport Statystyczny opracowany w ramach zajęć dydaktycznych w roku akademickim 2014/2015. Do konkursu mogą być zgłaszane prace zaliczeniowe przygotowane przez Studentów na podstawie danych statystycznych lub badań ankietowych.Honorowy patronat nad Konkursem objęła:Pani Dyrektor Urzędu Statystycznego dr Małgorzata Wojtkowiak-Jakacka.Wszyscy uczestnicy zostaną nagrodzeni punktami na Ścieżce Rozwoju Studenta. Dla zwycięzców przewidziane są nagrody rzeczowe oraz dodatkowe punkty na Ścieżce Rozwoju Studenta. Zgłoszenia oraz zapytania prosimy kierować do Koordynatora Konkursu dr Beaty Bal-Domańskiej.