I zaczęło się wielkie odliczanie…

06.11.2014

Wszyscy, z wielkim zaangażowaniem, od samego początku spotkania zajęliśmy się aktualnie priorytetową sprawą – wykładem Profesora Leszka Balcerowicza, który odbędzie się już za tydzień14.11.2014 r. W związku z tym każdy z pracowników mógł zaproponować pytania, jakie chciałby zadać tego dnia Profesorowi. Po przedstawieniu naszych pomysłów wybraliśmy najlepsze, a jednocześnie najtrafniejsze pytania. Następnie każdy dział przeszedł do cotygodniowego porządku prac.

Zarząd zajął się logistyczną stroną organizacji wydarzenia, jakim jest wykład Profesora - ustalili kto, w jaki sposób i za jakie zadania jest odpowiedzialny. W tym czasie Sekretariat wręczył Zarządowi miesięczne podsumowanie pracy, w którym analizowano frekwencję pracowników podczas naszych spotkań.Sekretariat i Kadry zmierzyły się też z przygotowaniem aneksów do umów o pracę związanych ze zmianami stanowisk. Później zajęto się harmonogramem obecności oraz wydrukiem regulaminu pracy.

Mimo wcześniejszych zapewnień przedstawiciel LBF Sp. z o.o., Dawid Waligóra, nie dotarł na spotkanie z pracownikami naszej firmy. W związku z tym Dział Analiz zmienił ustalony plan pracy i zajął się przygotowaniem i uzupełnianiem szablonu dotyczącego danych finansowych badanych spółek giełdowych. Jest to zadanie realizowane na potrzeby projektu, o którym wspominaliśmy w poprzednich sprawozdaniach. Zaangażowano do tego również wszystkie stażystki, które świetnie sprawdziły się przy selekcji i gromadzeniu danych z bilansów. Ponadto prezes WSFK wraz z kierownikiem Działu Analiz ustalili termin spotkania z pracownikami Urzędu Miasta Jelenia Góra, na którym będą omawiane szczegóły badania dotyczącego skuteczności działania instytucji kultury, przedstawiona zostanie również wstępna wersja przygotowanej przez analityków ankiety. W tym czasie pracownicy Działu Księgowości kontynuowali zadania rozpoczęte w zeszłym tygodniu, czyli zajmowali się inwentaryzacją, dokonywali poprawek w bilansie otwarcia, a także kończyli dokumentację środków trwałych oraz otwarcia firmy.Dział Promocji i Rozwoju, na którym spoczywa odpowiedzialność za promocję wykładu otwartego Profesora Balcerowicza, zajął się przygotowaniem prezentacji o Profesorze i jego osiągnięciach, opracowaniem zaproszenia na wykład oraz przygotowaniem plakatu informującego o tym wydarzeniu.

Organizacji wykładu Profesora Leszka Balcerowicza towarzyszyła gorąca atmosfera.Bardzo serdecznie zapraszamy wszystkich studentów na to wydarzenie. Odbędzie się ono już niebawem, 14.11.2014 r. o godzinie 10.00 w auli budynku H.

Paweł Zawisza

Dział Promocji i Rozwoju