Kolejna wizyta w LBF Technika Wentylacyjna Sp. z o. o.

21.05.2014 r.

Zespół projektowy w składzie widocznym na fotografii (od lewej: Prezes V-Student Consulting Magda Broniszewska, Katarzyna Domaradzka, Oskar Zych, Karolina Leśniowska) po raz kolejny udał się do siedziby w LBF Technika Wentylacyjna Sp. z o. o. w Starej Kamienicy.

Celem spotkania było przedstawienie pierwszych efektów prac związanych z projektem polegającym na utworzeniu bazy danych potencjalnych klientów LBF. Prezentację wypracowanych przez zespół wyników przedstawił Oskar Zych, zaś słuchaczami byli pan Adam Telega (przedstawiciel Zarządu Spółki zleceniodawcy) oraz pani Magdalena Winiszewska (pracownik Działu Sprzedaży).

Pierwszy etap wykonywania prac został oceniony bardzo pozytywnie. Wspólne ustalenia studentów i pracowników firmy LBF doprowadziły do wytyczenia dalszego kierunku działań. W związku z tym nasz zespół poszerzy bazę o kolejne branże – kopalnie

i oczyszczalnie ścieków, a także będzie kontynuował poszukiwania producentów wszelkiego rodzaju maszyn i urządzeń wydających uciążliwy hałas. Pracownicy V-Student Consulting nadal będą pracować nad stworzeniem bazy danych, a zakończenie projektu planowane jest na połowę czerwca br.

Karolina Leśniowska

Dział Analiz