Powrót z wyjazdu studyjnego do Brukseli i nowe wyzwania

24.04.2014 r.

Pierwszy dzień pracy po powrocie z wyjazdu studyjnego do Brukseli za nami. Dział analiz zakończył już zliczanie wyników ankiet do projektu dla firmy Jutrzenka Colian. Przygotowaliśmy również specjalne, zindywidualizowane oferty dla firm zrzeszonych w Polskiej Centrali Firm Symulacyjnych „CENSYM”. Mamy nadzieję, że nawiążemy współpracę, która zaowocuje nowymi kontraktami i zleceniami. Spośród pracowników WSFK wydzieliliśmy specjalny zespół do opracowania bazy danych o potencjalnych klientach firmy LBF-TECHNIKA WENTYLACYJNA – to nowe zlecenie, które udało nam się pozyskać. Okazało się również, że nasza firma wzbudziła zainteresowanie studentów Uniwersytetu Baskijskiego z Hiszpanii, którzy przesłali do V-Student Consulting ankietę. Hiszpańscy studenci chcą bliżej zapoznać się z obszarem działalności i sposobem funkcjonowania WSFK.

Oskar Zych

Dział Promocji i Rozwoju