Ostatnie przygotowania do wyjazdu studyjnego i nowe zlecenie

10.04.2014 r.

Dzisiejszy dzień pracy rozpoczął się zebraniem uczestników wyjazdu studyjnego do Europarlamentu. Na tym spotkaniu organizator – dr Piotr Gryszel – przedstawił ostateczny program imprezy. Mamy zaplanowane zwiedzanie siedziby Europarlamentu oraz Parlamentarium – nowoczesnego muzeum multimedialnego. Dzięki pomocy Polskiej Centrali Firm Symulacyjnych CENSYM udało nam się zorganizować wizytę studyjną w firmie symulacyjnej VDAB (VDAB = Flanders Public Employment Services) w Antwerpii. Jest to firma zrzeszona w Belgijskiej Centrali Firm Symulacyjnych, będąca również członkiem międzynarodowej sieci firm symulacyjnych EUROPEN PEN International. Ostatnią wizytę studyjną odbędziemy w Europejskiej Centrali UPS (United Parcel Service), znanej amerykańskiej firmy zajmującej się przewozem przesyłek i logistyką.

Okazało się, że poza wizytami studyjnymi czekają na nas dodatkowe atrakcje turystyczne w Antwerpii, Brukseli i Luksemburgu.

W naszej firmie gościliśmy dzisiaj również przedstawiciela nowoczesnego i prężnie rozwijającego się przedsiębiorstwa LBF TECHNIKA WENTYLACYJNA z siedzibą w Starej Kamienicy. Firma ta zajmuje się produkcją izolacji dźwiękowej, systemów wentylacyjnych oraz wielu innych produktów charakteryzujących się zastosowaniem nowoczesnych technologii. Przedstawiciel LBF, a jednocześnie student naszego Wydziału – Dawid Waligóra – zaproponował nam udział we wspólnym projekcie,polegającym na stworzeniu bazy danych o potencjalnych odbiorcach produktów izolacji dźwiękowej.

Jak widać WSFK rozwija się coraz szybciej. Nie skończyliśmy jeszcze pracy nad projektem dla firmy Jutrzenka Colian, a już pojawiają się nowi klienci chcący skorzystać z naszych usług.

Oskar Zych

Dział Promocji i Rozwoju