Wykład otwarty Prof. Grzegorza W. Kołodko

19 kwietnia 2013 r. na Wydziale Ekonomii, Zarządzania i Turystyki w Jeleniej Górze odbył się wykład otwarty Prof. Grzegorza W. Kołodko nt. „Dokąd zmierza świat. Ekonomia polityczna przyszłości”.
Gościnny wykład Prof. Grzegorza W. Kołodko wpisuje się w realizację projektu opracowanego na Wydziale Ekonomii, Zarządzania i Turystyki Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu, nagrodzonego w konkursie Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego na najlepsze programy kształcenia. Projekt przewiduje wykorzystanie w procesie kształcenia najnowszej wiedzy z zakresu nauk ekonomicznych poprzez rozwijanie kontaktów z wybitnymi postaciami świata nauki.