Konkurs dla studentów na najlepszy artykuł naukowy na temat "Kierunków rozwoju polsko-ukraińskiej współpracy gospodarczej"

Zapraszamy studentów do udziału w konkursie umożliwiającym zaprezentowanie wyników swoich prac badawczych.

Uwaga zmiany w Harmonogramie Konkursu!

Przesłane artykuły zostaną poddane ocenie dokonanej przez Komisję Konkursową. Nagrodą w konkursie jest uczestnictwo autorów najlepszych artykułów w Międzynarodowej Konferencji Młodych Naukowców w Tarnopolu (Ukraina) - XI International Scientific and Practical Conference of Young Scientists: "ECONOMIC AND SOCIAL DEVELOPMENT OF UKRAINE IN THE XXI CENTURY: THE NATIONAL VISION AND THE CHALLENGES OF GLOBALIZATION” i opublikowane ich w materiałach pokonferencyjnych.