Życzenia Świąteczne od Zespołu Wirtualnej Studenckiej Firmy Konsultingowej

Praca w V-Student Consulting wre. Mija kolejny tydzień życia tej niepowtarzalnej organizacji. Pan Prezes zarządził świąteczne „wolne”, więc w tym tygodniu spotkanie zostało odwołane. Nie zmienia to faktu, że teraz, w początkowej fazie rozwoju firmy, pracy jest mnóstwo. Zapewniamy, iż nic nie zatrzymuje się w bezruchu, a pracownicy dążą do osiągnięcia wyznaczonych sobie celów.

Jednak warto trochę zwolnić, przystanąć na chwilę. Choć może jeszcze tego nie widać, może nie wszyscy to dostrzegają, to odnieśliśmy ogromy sukces. Stworzenie symulacyjnej firmy na Wydziale EZiT jest niewątpliwym dowodem na to, że można osiągać cele, może nawet realizować marzenia? VSC nie powstało jedynie z dobrych chęci, nie wystarczyło pstryknąć palcem, aby wszystko przygotować. Plany, przetargi, goniące terminy. Potrzeba było wiele zaangażowania, czasu i poświęcenia, aby umożliwić studentom rozpoczęcie pracy. A przecież to dopiero początek tej trudnej drogi. Drogi, którą sami wybraliśmy, i którą będziemy wspólnie podążać.

W związku ze zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia pragniemy złożyć wszystkim najszczersze Bożonarodzeniowe życzenia. Naszym opiekunom, pracownikom Wydziału, studentom, współpracownikom i kooperantom życzymy spokojnych, rodzinnych i ciepłych Świąt. Niech ten czas będzie przystankiem w trudach codzienności i pracy. Chwilą refleksji i odpoczynku.

W nadchodzącym roku wszystkich nas będzie czekać mnóstwo pracy i rozmaitych wyzwań. Dlatego zajmijmy się teraz tym, na co może nie było do tej pory czasu, zbierzmy energię, by w Nowym Roku przyjąć z uśmiechem to, przed czym przyjdzie nam stanąć.

Skupmy się na rzeczach najważniejszych w naszym życiu. Odłóżmy na bok to, co nas rozprasza, zostawmy za drzwiami troski i problemy. A kiedy przyjdzie nam już opuścić wigilijny stół, spójrzmy nieco bardziej przychylnym okiem na to, co przyniesie nam przyszły rok.

Radosnych Świąt Bożego Narodzenia i Szczęśliwego Nowego roku życzą

Pracownicy V-Student Consulting