Szkolenie dla kadr firm symulacyjnych

25 marca 2013 r. uczestniczyliśmy w jednodniowym szkoleniu dla kadr firm symulacyjnych.

Szkolenie prowadzili pracownicy jedynej w naszym kraju Polskiej Centrali Firm Symulacyjnych CENSYM, działającej przy Centrum Kształcenia Ustawicznego i Praktycznego w Zielonej Górze. Jesteśmy zatem merytorycznie przygotowani do organizacji i rozwijania działalności Studenckiej Wirtualnej Firmy Konsultingowej. Będzie to dla studentów naszego Wydziału laboratorium zdobywania umiejętności i kompetencji społecznych cenionych przez pracodawców.

W szkoleniu brał udział zespół w składzie: Prodziekan ds. Nauki prof. UE dr hab. Elżbieta Sobczak, dr Anna Baraniecka, dr Maja Kiba-Janiak, dr Maja Prudzienica, dr Magdalena Rękas, dr Tomasz Kołakowski, dr Jacek Welc i reprezentant studentów Dawid Waligóra.