Pink October - godziny rektorskie i dziekańskie

W związku z ogłoszonymi przez JM Rektora godzinami rektorskimi w dniu 24.10.2023 r. (wtorek) umożliwiającymi całej społeczności akademickiej uczestniczenie w wydarzeniu promującym zdrowie „Pink October” – Dziekan Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu - Filia w Jeleniej Górze podjął decyzję o ogłoszeniu godzin dziekańskich od 8:00-10:00 dla studentów i pracowników Filii.

(w dniu 24.10.2023 wszystkie zajęcia uznaje się jako odbyte – bez konieczności ich odrabiania, pracownicy administracyjni, którzy zgłosili swój udział w wydarzeniu – zwolnieni są z obowiązku świadczenia pracy)

pink_october