Nowy Dziekan Filii UEW w Jeleniej Górze

W dniu 7.12.2022 r. odbyło się w Jeleniej Górze posiedzenie Władz Uczelni reprezentowanych przez:
  • JM Rektora Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu – prof. dra hab. Andrzeja Kaletę,
  • Prorektora ds. Studenckich i Kształcenia – prof. dr hab. inż. Edmunda Cibisa,
  • Kwestora Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu – mgra Jacka Sieniawskiego
oraz Kierowników Katedr i Kierowników pionów administracyjnych funkcjonujących w Filii.
W uroczystej atmosferze odbyło się:
  • powołanie dra hab. Piotra Rogali do pełnienia funkcji Dziekana Filii oraz
  • przekazanie dr hab. Elżbiecie Sobczak, ustępującej z funkcji Dziekana, wyrazów wdzięczności za wieloletnią pracę na rzecz Filii.
W dalszej części spotkania omówione zostały kwestie związane z wizją rozwoju Filii i wzmocnienia jej pozycji w regionie.
powolanie_dziekana

img_6507_a