Spotkanie Akademickiego Centrum Koordynacyjnego w Euroregionie Nysa - Jelenia Góra 5.12.2022

5.12.2022 r. w jeleniogórskiej Filii Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu miało miejsce posiedzenie Akademickiego Centrum Koordynacyjnego Euroregionu Nysa. Filię reprezentował dr hab. Piotr Rogala, prof. UEW, Prodziekan dr hab. Robert Kurek, prof. UEW, dr hab. Piotr Gryszel, prof. UEW oraz dr Sabina Zaremba – Warnke. Warsztaty dotyczyły zaplanowanemu na przyszły rok projektowi Jesienna Szkoła, mającemu na celu integrację społeczności akademickiej uczelni zrzeszonych w ACC.

Prace trwają, kolejne spotkanie wkrótce...