Spotkanie Akademickiego Centrum Koordynacyjnego w Euroregionie Nysa - Zittau 3.11.2022

3.11.2022 w Internationales Hochschulinstitut Zittau (IHI) miało miejsce posiedzenie Akademickiego Centrum Koordynacyjnego Euroregionu Nysa. Jeleniogórską Filię Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu reprezentowała Dziekan Filii dr hab. Elżbieta Sobczak, prof. UEW, Prodziekan dr hab. Robert Kurek, prof. UEW, dr hab. Piotr Gryszel, prof. UEW oraz dr Sabina Zaremba – Warnke. Wiodącym tematem spotkania był zaplanowany na przyszły rok projekt Jesienna Szkoła. Głównym celem projektu jest integracja społeczności akademickiej uczelni zrzeszonych w ACC, polegająca m.in. na wymianie studenckiej, organizowaniu wykładów w języku angielskim. Szczegółowe prace nad projektem trwają.

acc_3

acc_1