Awanse pracowników Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu

gratki_za_prof_uew

Rektor Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu, prof. dr hab. Andrzej Kaleta podjął decyzję dotyczącą awansów zawodowych pracowników naszej Uczelni. Z wielką radością informujemy, że wśród grona osób docenionych znaleźli się nauczyciele akademiccy z Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu - Filia w Jeleniej Górze - dr Magdalena Rękas, prof. UEW oraz dr Bartłomiej Jefmański, prof. UEW, którzy awansowali na stanowiska profesorów uczelni.

Serdecznie gratulujemy!

Awanse nauczycieli akademickich Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu na stanowiska profesorów uczelni wraz z biogramami pracowników znajdują się na stronie UEW.