SKN Economicus zaprasza na wykład otwarty oraz quiz ekonomiczny ,,Inflacja? Jak to się mogło stać?"

slide1

Studenckie Koło Naukowe ECONOMICUS zaprasza na wykład otwarty oraz quiz ekonomiczny ,,Inflacja? Jak to się mogło stać?". Wydarzenie odbędzie się w 27.10.2022 o godz. 17:00, w sali 42 w budynku A. Wykład przeprowadzi mgr Mariusz Kędzior, prezes Koła, praktyk biznesu, nauczyciel akademicki, doktorant Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. W wydarzeniu będzie można uczestniczyć również online.

Link do wydarzenia

Zapraszamy wszystkich studentów i młodych naukowców pragnących zasilić szeregi SKN Economicus do wypełnienia aplikacji online.

Zgłoszenia:

wniosek aplikacyjny online