Spotkania studentów 2 i 3 roku studiów I stopnia oraz 2 roku studiów II stopnia z Prodziekanem Filii w sprawie organizacji procesu dydaktycznego w roku akademickim 2022/2023 – 30.09.22 r. o g. 8.30 oraz o g. 17.30

Szanowni Państwo,
W dniu 30 września 2022 r. (piątek) odbędą się spotkania w sprawie organizacji zajęć w semestrze zimowym roku akademickim 2022/2023 oraz omawiające inne sprawy związane z realizacją procesu dydaktycznego.
Spotkania przewidziane są dla wszystkich studentów wyższych roczników (studenci roku pierwszego informacje te uzyskają podczas Dni Adaptacyjnych).

Omówione zostaną m.in. następujące kwestie:
  • zmiany w regulaminie studiów,
  • zasady prowadzenia zajęć w trybie stacjonarnym (hybrydowym na studiach niestacjonarnych) oraz weryfikacji efektów uczenia się w semestrze zimowym 2022/2023,
  • terminy związane z procesem studiowania,
  • sprawy różne (stypendia, IOS, itd.)
Spotkania odbędą się w aplikacji MS Teams (nazwa Zespołu: „Spotkanie z Prodziekanem Filii”) zgodnie z poniższym harmonogramem (ten sam kod dostępu niezależnie od godziny spotkania):
godz. 8:30 - studia stacjonarne - vss56zi
- studia niestacjonarne - vss56zi

Spotkania nie będą nagrywane, ale w spotkaniu można uczestniczyć o dowolnej godzinie – omawiane będą te same zagadnienia.
* W aplikacji Microsoft Teams należy wejść w zakładkę "Zespoły" (skrajna lewa kolumna) i w prawym górnym rogu jest pasek "Dołącz do zespołu lub utwórz nowy", gdzie po kliknięciu należy wkleić (wpisać) w środkowy kafelek ("Dołącz do zespołu, wpisując kod") podany kod.

dr hab. Robert Kurek, prof. UEW
Prodziekan Filii