Eksperci Filii UEW w Jeleniej Górze obecni na XXXI Forum Ekonomicznym w Karpaczu

W dniach 6-8 września 2022 r. odbyło się XXXI Forum Ekonomiczne - największa konferencja polityczno-gospodarcza w Europie Środkowej i Wschodniej, często określana przez dziennikarzy jako Polskie Davos. Forum Ekonomiczne to platforma spotkań, na której nie tylko dyskutuje się o bezpieczeństwie, perspektywach rozwoju gospodarczego, współczesnych wyzwaniach i przezwyciężaniu kryzysów, ale także przedstawia konkretne rozwiązania i innowacyjne idee. Hasłem przewodnim tegorocznej edycji było „Europa w obliczu nowych wyzwań”.

Partnerem instytucjonalnym tegorocznej edycji Forum Ekonomicznego był Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu. W Karpaczu Uczelnię reprezentowało 24 naukowców, którzy jako prelegenci i moderatorzy wzięli udział w kilkunastu panelach o tematyce ekonomicznej, gospodarczej, społecznej i ekologicznej.

Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu, Filię w Jeleniej Górze reprezentowała Dziekan Filii dr hab. Elżbieta Sobczak, prof. UEW, Prodziekan Filii dr hab. Robert Kurek, prof. UEW, dr hab. inż. Maja Kiba-Janiak, prof. UEW jako prelegent panelu Perspektywy zrównoważonego transportu w Europie, prof. dr hab. Jarosław Witkowski w roli moderatora panelu Smart City – inteligentne inwestycje w mieście przyszłości, dr Marek Obrębalski jako moderator panelu Długoterminowe strategie rozwoju miast i regionów – realne koncepcje czy wróżenie z fusów?

Więcej informacji: XXXI Forum Ekonomiczne w Karpaczu (forum-ekonomiczne.pl)

forum1

forum2

forum3