Uroczystość objęcia Patronatem Naukowym Zespołu Szkół Ekonomiczno-Turystycznych im. Unii Europejskiej w Jeleniej Górze

Jest nam niezmiernie miło ogłosić, że w dniu 7 czerwca 2022 r. podczas uroczystej gali zorganizowanej przez Zespół Szkół Ekonomiczno-Turystycznych im. Unii Europejskiej w Jeleniej Górze podpisano Porozumienie o współpracy, zgodnie z którym Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu Filia w Jeleniej Górze objął Zespół Szkół Ekonomiczno-Turystycznych im. Unii Europejskiej w Jeleniej Górze Patronatem Naukowym.

Podczas uroczystości Filię w Jeleniej Górze reprezentował Prodziekan Filii – dr hab. Robert Kurek, prof. UEW

Współpraca w obszarze działalności naukowej i dydaktycznej pozwoli uczniom szkoły rozwijać zainteresowania poprzez aktywne uczestniczenie w wydarzeniach, wykładach i warsztatach organizowanych w jeleniogórskiej Filii Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu.