Rekrutacja studentów do Szkoły Letniej w Hradku nad Nysą

Zapraszamy do uczestnictwa w Szkole Letniej w Hradku nad Nysą

w ramach mikroprojektu w Euroregionie Nysa (Interreg V-A Česká Republika - Polsko)

PROJEKT STUDENTI SPOLEČNĚ/STUDENCI RAZEM: SPOLEČNÉ TERÉNNÍ CVIČENÍ STUDENTŮ/WSPÓLNE ĆWICZENIE TERENOWE STUDENTÓW (Program Szkoły Letniej obejmuje wspólne ćwiczenia terenowe studentów Filii UEW oraz Uniwersytetu Technicznego w Libercu)

Termin: 30.05.2022 r. – 02.06.2022 r.

Miejsce: CAMPING KRISTÝNA, HRÁDEK NAD NISOU HTTPS://WWW.KEMP-KRISTYNA.CZ/

• Wyżywienie, zakwaterowanie i ubezpieczenie NNW – bezpłatne w ramach projektu
  • Transport – bezpłatny w ramach projektu (wyjazd z parkingu UEW w Jeleniej Górze)
  • Nieobecność na zajęciach, wynikająca z udziału w Projekcie zostanie usprawiedliwiona.
  • Udział w Projekcie stanowi osiągnięcie, które może być uwzględnione w Suplemencie do dyplomu.

Program Szkoły Letniej

Zgłoszenia (imię i nazwisko) w terminie do 13 maja 2022 r. na adres email magdalena.panasiuk@ue.wroc.pl

Liczba miejsc – ograniczona !