Złoty medal podczas Akademickich Mistrzostw Polski w szachach

W dniach 1-3.04.2022 w Chorzowie odbyły się Akademickie Mistrzostwa Polski w szachach. Drużyna Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu wywalczyła złoty medal w kategorii uczelni społeczno-przyrodniczych. Miło nam poinformować, że w składzie zwycięskiej drużyny jest student 1 roku jeleniogórskiej Filii - Aleksander Wilk. Ponadto w klasyfikacji indywidualnej nasz zawodnik zajął 15 miejsce w kategorii uczelni społeczno-przyrodniczych. Drużyna wystąpiła w składzie: Przemysław Piotrowski, Szymon Kulaś, Damian Daniel, Aleksander Wilk, Wiktoria Karpińska.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

fb_img_1649018597322

fb_img_1649088654464