FILIA UEW Solidarna z Ukrainą

pomoc_ukraina_fb_uew

Drodzy Studenci, Doktoranci, Pracownicy Filii Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu!
Jako środowisko akademickie jesteśmy wstrząśnięci dramatyczną sytuacją panującą na Ukrainie, łączymy się w proteście, demonstrujemy nasze wsparcie. Jesteśmy Solidarni z Ukrainą. Zaangażujmy się również w realne działania pomocowe dla walczących na Ukrainie i uchodźców.

Dzielmy się tym co mamy!

Włączmy się w akcję "Jeleniogórskie Szkoły dla Ukrainy"!

Dziekan Filii w Jeleniej Górze
Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu
dr hab. Elżbieta Sobczak, prof. UEW

Zbieramy środki pomocy w Sali gimnastycznej budynku Filii - ul. Nowowiejska 3 – od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-15:00 (w godz. 15:00-20:00, po zgłoszeniu tel. 75 75 38 207). Zgromadzone środki zostaną dostarczone na Ukrainę oraz przekazane uchodźcom.

Razem – możemy więcej!

Lista potrzeb:
Środki medyczne: opatrunkowe (apteczki), dezynfekujące (w tym Octanisept), przeciwbólowe, przeciwzapalne, rękawiczki, strzykawki, igły, zestawy do wlewów dożylnych.
Żywność długoterminowa: makaron, ryż, konserwy itd.
Inne: maty do spania, śpiwory, koce, kołdry i poduszki, składane łóżka, (łóżeczka i kojce dla dzieci), produkty do higieny osobistej (w tym pieluchy dla dzieci, mokre chusteczki, środki higieny osobistej dla kobiet), jedzenie dla dzieci (w tym mieszanki mleka modyfikowanego 2 i 3, słoiczki, kaszki), świece, zapalniczki, latarki, baterie i powerbanki, karma dla psów i kotów. Prosimy o nieprzynoszenie już ubrań.
Prosimy, aby dary były dostarczane w kartonach (niezaklejonych), na których powinny znaleźć się informacje o zawartości paczek.