Dni rektorskie dla studentów 1 roku studiów stacjonarnych I i II stopnia

Szanowni Państwo,

Rektor Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu, prof. dr hab. Andrzej Kaleta ogłasza dni rektorskie dla studentów pierwszego roku studiów stacjonarnych, w związku z Dniami Adaptacyjnymi.

04-05.10.2021 r. – są dniami rektorskimi dla studentów pierwszego roku studiów stacjonarnych I stopnia (wszystkie kierunki we Wrocławiu i Filii w Jeleniej Górze)

05.10.2021 r. – jest dniem rektorskim dla studentów pierwszego roku studiów stacjonarnych II stopnia (wszystkie kierunki, również w Filii w Jeleniej Górze).

Zajęcia zaplanowane na te dni traktowane będą jako przepracowane zgodnie z planem.