Webinar zorganizowany przez Radę Szkolnictwa Wyższego i Nauki ZNP na temat: Ewaluacja do poprawy?

Szanowni Państwo na prośbę Przedstawicieli ZNP UEW przesyłam informację na temat webinaru zorganizowanego przez Radę Szkolnictwa Wyższego i Nauki ZNP.

znp_webinar

Zapraszamy do udziału w kolejnym webinarium organizowanym przez Radę Szkolnictwa Wyższego i Nauki ZNP, podczas której będziemy analizować wyzwania i mankamenty związane z planowaną ewaluacją działalności naukowej za lata 2017-2021.

Wydarzenie odbędzie się w środę 26 maja, między 17:30 a 19:30 na platformie Zoom oraz Facebooku RSzWiN ZNP.

W dyskusji udział wezmą:

• dr hab. inż. Robert Góra, prof. PWR | ZNP w Politechnice Wrocławskiej
  • dr hab. Anna Granat | ZNP w Uniwersytecie Marii Curie Skłodowskiej w Lublinie
  • prof. dr hab. Mirosław Karwat | ZNP w Uniwersytecie Warszawskim
  • mgr Michał Tomaszek | ZNP w Uniwersytecie Śląskim w Katowicach

Rejestracja do aktywnego udziału na Zoomie: https://us02web.zoom.us/webinar/register/WN_7NaX8CvKRPuVhWogJiryyA

Instrukcja wypełniania:

1. W polu „First Name” wpisujemy swoje imię.
  2. W polu „Last Name” wpisujemy swoje nazwisko.
  3. W polu „Email Adrress” wpisujemy swój adres email (na ten adres zostanie przesłane potwierdzenie rejestracji i link do logowania na webinarium)
  4. W polu „Confirm Email Address” wpisujemy ten sam adres email.
  5. Aby zatwierdzić i wysłać swoją rejestrację wciskamy niebieskie pole „Register”.