Warsztaty dla studentów: Rekrutacja do pracy - czyli o co dokładnie chodzi? (cz.1.)

meritum_adamska

Studenckie Koło Naukowe Zarządzania i Przedsiębiorczości MERITUM pod opieką Pani dr hab. Agnieszki Sokołowskiej-Durkalec, prof. UEW, ma zaszczyt zaprosić Państwa na warsztaty naukowe.

Celem projektu „Rekrutacja od A do Z”, opracowanym przez członków Koła Naukowego MERITUM, jest wyposażenie Studentów jeleniogórskiej Filii Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu w praktyczną wiedzę z zakresu przygotowywania dokumentów aplikacyjnych oraz udziału w rozmowach rekrutacyjnych.

Spotkanie odbędzie się pod bacznym okiem praktyka, Pani Anny Adamskiej będącej Kierownikiem Działu Zarządzania Zasobami Ludzkimi i Spraw Organizacyjnych w Przedsiębiorstwie Farmaceutycznym JELFA S.A.

Program warsztatów zawiera następujące etapy:

Link do spotkania w MS Teams:

Link do grupy projektowej: Projekt Rekrutacja od a do z

Anna Adamska – absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego Wydziału Gospodarki Regionalnej i Turystyki, specjalności Zarządzanie przedsiębiorstwem, studiów podyplomowych z zakresu Nowoczesnego Zarządzania Kadrami oraz wielu szkoleń z obszaru zarządzania i nie tylko. Od 19 lat praktyk zarządzania zasobami ludzkimi, wykorzystujący swoją wiedzę w pracy z ludźmi, doskonalący swoje umiejętności, czerpiący pozytywną energię do działania i rozwoju z twórczej współpracy.