Wykład otwarty: Strategia społecznej odpowiedzialności przedsiębiorstwa a rola menedżera ds. społecznej odpowiedzialności przedsiębiorstwa

Opiekun Naukowy – dr hab. Agnieszka Sokołowska-Durkalec, prof. UEW oraz Zarząd – Aleksander Znosko-Czarnecki, mgr Aleksandra Glądała, Martyna Poczuc Studenckiego Koła Naukowego Zarządzania i Przedsiębiorczości Meritum mają przyjemność zaprosić Państwa na wykład otwarty w dniu 16.04.2021 r. (piątek) w godz. 10.00 – 11.30. w aplikacji MS Teams.

Link do wydarzenia: https://bit.ly/meritum_csr

meritum_smolarek

mgr Łukasz Smolarek

Jestem właścicielem firmy konsultingowej, strategiem, doradcą, trenerem i wykładowcą. Ukończyłem studia planistyczne, public relations i CSR. Byłem inicjatorem i kierownikiem merytorycznym studiów podyplomowych CSR Management oraz współtwórcą Mediaworkingu na Collegium da Vinci w Poznaniu. Uczestniczyłem w pracach Grupy Roboczej ds. Edukacji i Upowszechniania CSR przy Ministerstwie Gospodarki, Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych oraz klubu liderów i liderek CSR przy Forum Odpowiedzialnego Biznesu. Obecnie piszę doktorat nauk ekonomicznych w dyscyplinie nauk o zarządzaniu (specjalizacja CSR). Na co dzień tworzę strategie, programy szkoleniowe i prowadzę wykłady dla ponad 100 firm w Polsce i za granicą (m.in. w Wielkiej Brytanii, Meksyku, Litwie, Węgrzech, Austrii). Pracuję z zarządami międzynarodowych korporacji, wyższą i średnią kadrą zarządzającą największych polskich przedsiębiorstw, doradzam firmom rodzinnym, startupom, fundacjom i prywatnym przedsiębiorcom. Wspierane przeze mnie rozwiązania były wielokrotnie nagradzane w Polsce i za granicą m.in. za pierwszy w sektorze pozabankowym raport społeczny czy strategię odpowiedzialnego biznesu, docenioną przez jury europejskiego konkursu European Business Awards. Prywatnie jestem wielkim fanem mojej żony Marty, synka Jaśka i córki Zosi. Uwielbiam trekking w każdej postaci, kolarstwo górskie nad Lago di Como, od trzydziestu lat namiętnie ćwiczę judo, skaczę z radości pokonując minimum 10 tys. kroków dziennie, a każdą wolną chwilę spędzam na campingu. Jestem optymistą z poczuciem humoru, który każdego dnia starta się budować pozytywny świat.