Zapisy na zajęcia z języka obcego i WF

Studenci studiów stacjonarnych i niestacjonarnych Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu kierunków realizowanych w Jeleniej Górze

W dniach od 16.02.2021 (wtorek) od godz. 9:00 do 18.02.2021 (czwartek) do godz. 23:59 przez system USOSweb odbędą się zapisy na zajęcia z języka obcego i WF, które zostaną uruchomione od semestru letniego roku akademickiego 2020/2021.

Studenci stacjonarni i niestacjonarni I roku studiów I stopnia powinni zapisywać się do grup językowych na określonych poziomach znajomości języka.

Informacja znajduje się w tabeli na stronie Filii:

Język ANGIELSKI - 1 rok st. niestacjonarne - poziomy języków: Link 1

Języki OBCE - 1 rok st. stacjonarne - poziomy języków: Link 2

Uwaga – osoby zaznaczone na czerwono zostały przydzielone do poziomu odgórnie ze względu na to, że nie wypełniły testu plasującego. Osoby takie powinny skontaktować się ze Studium Języków Obcych (adriana.przybyszewska@ue.wroc.pl).