Gala wieńcząca projekt “Student – Obywatel" - wygrana studentów jeleniogórskiej Filii!

20.06.2024 odbyła się Gala wieńcząca projekt “Student – Obywatel: Działania na rzecz Frekwencji w Wyborach do PE 2024”.

Z dumą informujemy, że studenci Wirtualnej Studenckiej Firmy Konsultingowej jeleniogórskiej Filii UEW - Klaudia Nachodka, Paweł Mielnik, Jakub Drewnowski jako zespół pod nazwą Wirtualni wygrali konkurs - zajęli I miejsce‼️ W nagrodę otrzymali bilety Eurail. Facylitatorką tego zespołu była Pani Aleksandra Kuźmińska-Haberla. Natomiast zespół pod nazwą Młodzi Świadomi facylitowany przez dr Maję Jokiel oraz dr. hab. Grzegorza Jokiela, prof. UEW zajął w niniejszym konkursie III miejsce.

Wszystkim serdecznie gratulujemy!!!

zamknij