dr hab. Andrzej Raszkowski, prof. UEW Pełnomocnikiem Rektora ds. Współpracy z Bliskim Wschodem

Z wielką przyjemnością informujemy, że dr hab. Andrzej Raszkowski, prof. UEW uzyskał pełnomocnictwo do pełnienia funkcji Pełnomocnika Rektora ds. Współpracy z Bliskim Wschodem, na okres 01.10.2022 r. - 31.08.2024 r.

Wśród zakresu czynności Pełnomocnika wymienić można: nawiązywanie współpracy naukowo-badawczej z uniwersytetami partnerskimi krajów Bliskiego Wschodu, inicjowanie współpracy w zakresie przygotowania wspólnych publikacji naukowych na listę JCR, podejmowanie inicjatyw dydaktycznych i organizacyjnych, inicjowanie programów wymiany studenckiej, promocję działalności uczelni na Bliskim Wschodzie.

Serdecznie gratulujemy!

raszkowski