Spotkanie organizacyjne z Prodziekanem Filii - Vademecum Studenta

Z początkiem roku akademickiego dla wszystkich studentów (za wyjątkiem studentów I roku) odbędą się spotkania organizacyjne (Vademecum Studenta) z Prodziekanem Filii, podczas którego omówione zostaną m.in. zmiany w Regulaminie Studiów, terminy związane z procesem studiowania, kwestie praktyk obowiązkowych, procesu dyplomowania, stypendiów itd.

Spotkania odbędą się na platformie MS Teams:

02.10.2020 r. (piątek), godz. 9.00-10.00 - wszystkie roczniki stacjonarne (oprócz I roku I i II stopnia)

03.10.2020 r. (sobota) godz. 8.00-9.00 – wszystkie roczniki niestacjonarne (oprócz I roku I i II stopnia)

Prezentacje:

Vademecum Studenta - materiały ze spotkania z Prodziekanem Filii w dniu 2.10.20 r. - wyższe roczniki
Prezentacja Przeciwdziałanie przemocy i dyskryminacji wśród studentów